Skip to content
kedd, június 23, 2026
  • Balaton
  • Budapest
  • Debrecen
  • Eger
  • Európa
  • Győr
  • Kecskemét
  • Miskolc
  • Nyíregyháza
  • Pécs
  • Szeged
  • Szoboszló
  • Szolnok

Szegedi Nap

  • Helyi hírek
  • Gazdaság
  • Egyetem
  • Rendőrség
  • Sport
  • Kultúra
  • Bulvár
  • Wellness
  • Ország
  • Európa
  • Világ

Szemetet kellett oltani

Rendőrség
január 17, 2017január 17, 2017Szabolcs SzilágyiSzóljon hozzá a Szemetet kellett oltani bejegyzéshez

Összehordott műanyag szemét égett egy elhagyatott épületben Debrecenben, a Bajcsy-Zsilinszky utcában tegnap délután. A tüzet a megyeszékhely hivatásos tűzoltói egy vízsugárral oltották el. Az eset során személyi sérülés nem történt.

Bejegyzés navigáció

19 személyt állítottak elő 01.17.
Megtaláltak egy eltűnt lányt

Related Posts

Körözött luxusautót foglaltak le a rendőrök Röszkén

Körözött luxusautót foglaltak le a rendőrök Röszkén

június 19, 2026Pataki Gabriella
Röszke, röszkei határátkelő, határátkelő, határ

Több mint hétszáz tasak potencianövelőt találtak a pénzügyőrök Röszkén

június 18, 2026Pósa Tamara
Szeged, Szegedi Törvényszék, bíróság, Széchenyi tér, épület

Szabadulása után gyilkolni akaró nő pere kezdődött el Szegeden

június 22, 2026Pósa Tamara

Floridai ingatlanok

Legfrissebb Hírek

  • A védett üzemanyagár kivezetéséről döntött a parlament június 23, 2026
  • Törvényeket módosított a parlament az uniós források hazahozatala érdekében június 23, 2026
  • Szerkezeti váltás a közmédiában: különválik a Rádió és Televízió, valamint az MTI június 23, 2026
  • Visszautasítja a BYD a szegedi környezetvédelmi szabálysértés vádját június 23, 2026
  • Két hónapos felmentést kapott Irán az amerikai olajszankciók alól június 23, 2026
Impresszum Adatkezelési tájékoztató