Magyarországon is útjára indul a Red Bull Four 2 Score bajnokság, amely egyedülálló, gyors tempójú szabályrendszerével forradalmasítja a kispályás labdarúgást. A rendezvénysorozat különlegessége, hogy a hazai fordulók során egy Szoboszlai Dominik által kiválasztott csapat is pályára lép, miközben a SPAR vadonatúj, SPAR QUICK & EASY mobilüzletével gondoskodik a döntőre látogatók ellátásáról – írja az mmonline.hu.
A tavaszi Red Bull Four 2 Score tornán a nézők és játékosok öt helyszínen – Győrben, Szegeden, Debrecenben, Székesfehérváron és Budapesten – élvezhetik a bajnokság hangulatát. A Spar Quick & Easy mobilbolt a május 3-ai, szegedi selejtezőn is ott lesz. A 16 négyzetméteres üzlettér és a raktárkonténer egy kis szupermarketet alkot, amit darus trélerrel szállítanak. Az áramra csatlakoztatás után azonnal üzemképes “plug & play” rendszer ideális megoldás ideiglenes eseményekre.
A Spar Quick & Easy boltokban egy kassza és egy kiszolgáló várja a vásárlókat. A kínálat az eseményhez igazodik: gyorsan fogyasztható termékek (friss szendvicsek, saláták, kávék), snackek és üdítők kaphatók. A 80-100 féle termék között egészségtudatos opciók is szerepelnek, mint például magas fehérjetartalmú, bio és mentes termékek.
„A SPAR számára kiemelten fontos, hogy aktív szerepet vállaljon a sport és az egészséges életmód népszerűsítésében. A Red Bull Four 2 Score bajnokság egyszerre inspirálja a fiatalokat mozgásra, közösségi élményekre és kitartásra. Ezért örömmel csatlakoztunk partnerként a rendezvénysorozathoz, és támogatjuk a szurkolókat vadonatúj üzletkoncepciónkkal” – mondta Maczelka Márk, a SPAR Magyarország kommunikációs vezetője.
Az mmonline.hu az írja: A Spar nemcsak a mobilboltjával lesz jelen a Red Bull Four 2 Score eseményein, hanem egy saját márkás sátorral is, ahol a látogatók szerencsekerékkel nyerhetnek Spar termékeket és ajándékokat. Emellett a Spar két saját csapattal is indul a székesfehérvári és budapesti fordulókon.
A döntőt – melyen a Liverpool sztárja, Szoboszlai Dominik is ott lesz – 2025. május 31-én rendezik meg Budapesten, ahol eldől, ki képviseli Magyarországot a világdöntőn.
A Spar Quick & Easy mobilbolt a sportesemények mellett a digitális világban is megjelenik: 2025. május 2-3. között a Magyar Streamer Bajnokságon is kitelepül. Ezen a nagyszabású e-sport eseményen, amely tartalomgyártókat és CS2 játékosokat vonz, a Spar az innovatív mobilüzletével kapcsolódik a fiatalabb generációkhoz, és bizonyítja, hogy képes követni a fogyasztói trendeket. Az üzletben frissítő ételek és italok várják a résztvevőket.
(mmonline.hu)
Fotó: Spar