Több autós is lerobbant, miután múlt héten a Balatonkeresztúr melletti Shell kút FS95 üzemanyagából tankoltak. Az egyik sofőr tankjában a szerviz nagyrészt vizet talált; a motorban keletkezett kár mértéke egyelőre ismeretlen. A Totalcar információi szerint szerda este legalább két másik jármű is hasonló problémával küzdött – vette észre a telex.hu.
A Shell a Telex megkeresésére pénteken észlelte a problémát, azonnal felfüggesztette az FS95 árusítását, és megkezdte az eset kivizsgálását.
A cég minden vásárlói panaszt egyedileg kezel, és a vizsgálat eredményétől függően kompenzációt ígér az érintett ügyfeleknek.
Jelenleg a töltőállomás a prémium üzemanyagot kedvezményes áron kínálja.
(telex.hu)
Fotó: Frank Yvette