Skip to content
csütörtök, június 25, 2026
  • Balaton
  • Budapest
  • Debrecen
  • Eger
  • Európa
  • Győr
  • Kecskemét
  • Miskolc
  • Nyíregyháza
  • Pécs
  • Szeged
  • Szoboszló
  • Szolnok

Szegedi Nap

  • Helyi hírek
  • Gazdaság
  • Egyetem
  • Rendőrség
  • Sport
  • Kultúra
  • Bulvár
  • Wellness
  • Ország
  • Európa
  • Világ

Felavatták a Tu-Plast Tubusgyártó Kft. új üzemcsarnokát Debrecenben

Gazdaság
június 26, 2015Szabolcs SzilágyiSzóljon hozzá a Felavatták a Tu-Plast Tubusgyártó Kft. új üzemcsarnokát Debrecenben bejegyzéshez

Új üzemcsarnokot avattak Debrecenben 2015. június 26-án. A svájci Hoffmann Neopac anyavállalathoz tartozó Tu-Plast Tubusgyártó Kft. ötmilliárd forintos debreceni beruházását a magyar kormány 300 millió forinttal támogatta. MTI Fotó: Czeglédi Zsol

Bejegyzés navigáció

Az életéért küzd Komcsi, a DVSC vezérszurkolója
Buliajánló péntekre

Related Posts

Csökkent az alapkamat

június 23, 2026Pósa Tamara
Szeged, forint, pénz, illusztráció, gazdaság, infláció

2556,6 milliárd forinttal nőtt májusban a központi költségvetés adóssága

június 24, 2026Pósa Tamara
Mórahalom, búza, föld, mezőgazdaság

Hatalmas gépek lepték el az utakat, elkezdődött az aratási szezon

június 23, 2026Pósa Tamara

Floridai ingatlanok

Legfrissebb Hírek

  • Hőségriadó: 40 fokos meleg várható a hétvégén június 25, 2026
  • Kisbusz égett az 5-ös főúton, Szeged térségében június 25, 2026
  • Hetilappá alakul a Délmagyarország augusztus 1-jétől június 25, 2026
  • Már több mint kétszáz áldozatot követelt a spanyolországi hőhullám június 25, 2026
  • Eltörli az EU az amerikai ipari termékek fennmaradó vámjait június 25, 2026
Impresszum Adatkezelési tájékoztató