Skip to content
csütörtök, június 25, 2026
  • Balaton
  • Budapest
  • Debrecen
  • Eger
  • Európa
  • Győr
  • Kecskemét
  • Miskolc
  • Nyíregyháza
  • Pécs
  • Szeged
  • Szoboszló
  • Szolnok

Szegedi Nap

  • Helyi hírek
  • Gazdaság
  • Egyetem
  • Rendőrség
  • Sport
  • Kultúra
  • Bulvár
  • Wellness
  • Ország
  • Európa
  • Világ

Felavatták a Tu-Plast Tubusgyártó Kft. új üzemcsarnokát Debrecenben

Gazdaság
június 26, 2015Szabolcs SzilágyiSzóljon hozzá a Felavatták a Tu-Plast Tubusgyártó Kft. új üzemcsarnokát Debrecenben bejegyzéshez

Új üzemcsarnokot avattak Debrecenben 2015. június 26-án. A svájci Hoffmann Neopac anyavállalathoz tartozó Tu-Plast Tubusgyártó Kft. ötmilliárd forintos debreceni beruházását a magyar kormány 300 millió forinttal támogatta. MTI Fotó: Czeglédi Zsol

Bejegyzés navigáció

Az életéért küzd Komcsi, a DVSC vezérszurkolója
Buliajánló péntekre

Related Posts

Mórahalom, búza, föld, mezőgazdaság

Hatalmas gépek lepték el az utakat, elkezdődött az aratási szezon

június 23, 2026Pósa Tamara

Csökkent az alapkamat

június 23, 2026Pósa Tamara
Szeged, forint, pénz, illusztráció, gazdaság, infláció

2556,6 milliárd forinttal nőtt májusban a központi költségvetés adóssága

június 24, 2026Pósa Tamara

Floridai ingatlanok

Legfrissebb Hírek

  • A V4-ek katonai együttműködésének erősítéséről állapodtak meg a védelmi miniszterek június 25, 2026
  • Jövő héten szavazhat a parlament a Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről június 25, 2026
  • Határidő előtt elkészült az Aradi vértanúk tere és a Jókai utca felújítása Szegeden június 25, 2026
  • Idén is térítésmentesen étkezhetnek Szegeden a szünidő ideje alatt a rászoruló gyerekek június 25, 2026
  • Eltűnt a szegedi „részeges karatémester” – Rendőrség keresi a TikTok-sztárt június 25, 2026
Impresszum Adatkezelési tájékoztató