Röszke, röszkei határátkelő, határ, M5, autópálya

Baleset miatt lezárták az M5-ös autópályát Röszke felé Ócsánál

Helyi hírek

Lesodródott az útról egy kamion az M5-ös autópálya Röszke felé vezető oldalán Ócsa közelében, ezért a sztrádát lezárták – közölte a katasztrófavédelem péntek délelőtt.

A közlemény szerint a dabasi hivatásos tűzoltók egy embert feszítővágó segítségével kiemeltek a járműből, majd átadták őt a mentőknek.

Az Útinform azt közölte, hogy a baleset mögött a torlódás már több, mint 5 kilométeres, az M0-s autóút forgalmára is visszahat.

(MTI)

Fotó: Frank Yvette