Skip to content
péntek, június 26, 2026
  • Balaton
  • Budapest
  • Debrecen
  • Eger
  • Európa
  • Győr
  • Kecskemét
  • Miskolc
  • Nyíregyháza
  • Pécs
  • Szeged
  • Szoboszló
  • Szolnok

Szegedi Nap

  • Helyi hírek
  • Gazdaság
  • Egyetem
  • Rendőrség
  • Sport
  • Kultúra
  • Bulvár
  • Wellness
  • Ország
  • Európa
  • Világ

Lopás volt a bűne

Rendőrség
március 13, 2015Szabolcs SzilágyiSzóljon hozzá a Lopás volt a bűne bejegyzéshez

A vámospércsi rendőrök 2015. március 12-én 21 óra 15 perckor az egyik fülöpi családi ház előtt igazoltatták J. Erzsébetet, akit a Debreceni Járásbíróság lopás bűntett elkövetése miatt körözött. A járőrök a 34 éves helyi lakost elfogták és előállították a Vámospércsi Rendőrőrsre, ahol a nyomozók őrizetbe vették.

Bejegyzés navigáció

Körözött férfit fogtak Debrecenben
Kizuhant baba: már nyomoz a rendőrség

Related Posts

Szeged, Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőrfőkapitányság, rendőrség, rendőr, Kossuth Lajos sgt.

Eltűnt a szegedi „részeges karatémester” – Rendőrség keresi a TikTok-sztárt

június 25, 2026június 25, 2026Pósa Tamara
Bíróság, kalapács

Vádat emeltek egy szentesi nővel szemben, aki megszökött a bűnügyi felügyeletből

június 25, 2026Pósa Tamara
Szeged, BYD, beruházás, 5-ös út, szélesítés, útépítés

Kisbusz égett az 5-ös főúton, Szeged térségében

június 25, 2026Pósa Tamara

Floridai ingatlanok

Legfrissebb Hírek

  • Nem tárgyalt a szegedi közgyűlés a BYD építményadó-mentességének megvonásáról június 26, 2026
  • Hétfőn kezdődik a XXI. Szegedi Nyári Akadémia, ingyenes koncertekkel és programokkal várják a közönséget! június 26, 2026
  • Coca-Cola SZIN: befutott az öt nagyobb zenei színpad programja június 26, 2026
  • Átadták a Pedagógus életműdíjakat Szegeden június 26, 2026
  • Meghosszabbodott a nyitvatartási idő a bácsalmási határátkelőhelyen június 26, 2026
Impresszum Adatkezelési tájékoztató