Skip to content
szombat, június 27, 2026
  • Balaton
  • Budapest
  • Debrecen
  • Eger
  • Európa
  • Győr
  • Kecskemét
  • Miskolc
  • Nyíregyháza
  • Pécs
  • Szeged
  • Szoboszló
  • Szolnok

Szegedi Nap

  • Helyi hírek
  • Gazdaság
  • Egyetem
  • Rendőrség
  • Sport
  • Kultúra
  • Bulvár
  • Wellness
  • Ország
  • Európa
  • Világ

Gabonatábla kapott lángra

Rendőrség
június 14, 2015június 16, 2015Szabolcs SzilágyiSzóljon hozzá a Gabonatábla kapott lángra bejegyzéshez

Öthektárnyi lábon álló gabonatáblában csaptak fel a lángok a délutáni hőségben Hajdúböszörmény határában. A helyi és a hajdúnánási hivatásos egységek rövid időn belül kiérkeztek és körülhatárolták a tüzet, így a leégett terület nagysága nyolcszáz négyzetméterre tehető.

Bejegyzés navigáció

Tűzeset Hajdúböszörményben
Keviép: megalapozatlanok a korrupciós vádak

Related Posts

Szeged, Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőrfőkapitányság, rendőrség, rendőr, Kossuth Lajos sgt.

Eltűnt a szegedi „részeges karatémester” – Rendőrség keresi a TikTok-sztárt

június 25, 2026június 25, 2026Pósa Tamara
Fennakadt az ellenőrzésen egy autó Röszkénél

Fennakadt az ellenőrzésen egy autó Röszkénél

június 27, 2026Pataki Gabriella
Szeged, BYD, beruházás, 5-ös út, szélesítés, útépítés

Kisbusz égett az 5-ös főúton, Szeged térségében

június 25, 2026Pósa Tamara

Floridai ingatlanok

Legfrissebb Hírek

  • Fennakadt az ellenőrzésen egy autó Röszkénél június 27, 2026
  • Mesterek és tanítványok: 40 év után újra együtt a Tömörkény egykori diákjai a Fekete házban június 27, 2026
  • Temesvári művészek alkotásaival és ingyenes programokkal nyitott meg a Wágner-udvar június 27, 2026
  • Nem tárgyalt a szegedi közgyűlés a BYD építményadó-mentességének megvonásáról június 26, 2026
  • Hétfőn kezdődik a XXI. Szegedi Nyári Akadémia, ingyenes koncertekkel és programokkal várják a közönséget! június 26, 2026
Impresszum Adatkezelési tájékoztató