Skip to content
vasárnap, június 28, 2026
  • Balaton
  • Budapest
  • Debrecen
  • Eger
  • Európa
  • Győr
  • Kecskemét
  • Miskolc
  • Nyíregyháza
  • Pécs
  • Szeged
  • Szoboszló
  • Szolnok

Szegedi Nap

  • Helyi hírek
  • Gazdaság
  • Egyetem
  • Rendőrség
  • Sport
  • Kultúra
  • Bulvár
  • Wellness
  • Ország
  • Európa
  • Világ

Veszélyes fát kellett kiiktatni

Rendőrség
március 3, 2016március 3, 2016Szabolcs SzilágyiSzóljon hozzá a Veszélyes fát kellett kiiktatni bejegyzéshez

Két oldalról be lett fűrészelve egy közel hat méter magas fa törzse Debrecenben, a Derék utcában. A gyalogos forgalmat veszélyeztető növényt, a megyeszékhely hivatásos tűzoltói motoros láncfűrész segítségével kivágták és feldarabolták.

Bejegyzés navigáció

Veszélyesen megdőltek a falak
Csapadékvíz okozott bajt

Related Posts

Fennakadt az ellenőrzésen egy autó Röszkénél

Fennakadt az ellenőrzésen egy autó Röszkénél

június 27, 2026Pataki Gabriella
Szeged, Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőrfőkapitányság, rendőrség, rendőr, Kossuth Lajos sgt.

Eltűnt a szegedi „részeges karatémester” – Rendőrség keresi a TikTok-sztárt

június 25, 2026június 25, 2026Pósa Tamara
Szeged, BYD, beruházás, 5-ös út, szélesítés, útépítés

Kisbusz égett az 5-ös főúton, Szeged térségében

június 25, 2026Pósa Tamara

Floridai ingatlanok

Legfrissebb Hírek

  • Jön a Szeged Pride június 28, 2026
  • Újra életre kelt a Lapos Beach ikonja: elkészült a 14 méteres homokkrokodil a szegedi Tisza-parton június 27, 2026
  • Fennakadt az ellenőrzésen egy autó Röszkénél június 27, 2026
  • Mesterek és tanítványok: 40 év után újra együtt a Tömörkény egykori diákjai a Fekete házban június 27, 2026
  • Temesvári művészek alkotásaival és ingyenes programokkal nyitott meg a Wágner-udvar június 27, 2026
Impresszum Adatkezelési tájékoztató