Eladta munkáltatója szerszámait egy 34 éves szegedi férfi

Eladta munkáltatója szerszámait egy 34 éves szegedi férfi

Rendőrség

Engedély nélkül vitte el munkáltatója járművét egy mórahalmi tanyáról a 34 éves szegedi férfi. A furgonban közel 600 ezer forint értékű szerszámok is voltak, ezeket hamar értékesítette.

A férfi mindössze 15 ezer forintért adta el a nagy értékű eszközöket egy 66 éves szegedi férfinak. A rendőrök az átvevőnél tartott kutatás során további, feltehetően bűncselekményből származó tárgyakat is találtak, köztük kerékpárokat, gumiabroncsokat és rollereket – írja közösségi oldalán a Csongrád-Csanád vármegyei rendőrség.

A 34 éves férfi ellen jármű önkényes elvétele és lopás miatt indult eljárás, letartóztatását kezdeményezték. A 66 éves férfit pénzmosás bűntettének gyanúja miatt hallgatták ki.