Veszprém, 2024. április 4. Jehia el-Dera (b) és Jahja Omar (j2), a Telekom Veszprém, valamint Imanol Garciandia (b2) és Bánhidi Bence (j), a Pick Szeged játékosai a férfi kézilabda Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján játszott Telekom Veszprém - OTP Bank-Pick Szeged mérkőzésen a Veszprém Arénában 2024. április 4-én. MTI/Vasvári Tamás

Férfi kézilabda BL – Kettős győzelemmel negyeddöntős a Veszprém

Sport

A Veszprém kettős győzelemmel jutott negyeddöntőbe a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, mivel házigazdaként 39-32-re nyert a Szeged ellen a rájátszás első fordulójának csütörtöki visszavágóján.

A párharc első mérkőzését egy héttel ezelőtt 37-30-ra nyerték meg vendégként a bakonyiak, akik a legjobb nyolc között a dán Aalborg HB együttesével találkoznak. A magyar bajnoki címvédő otthon kezd április 24-én vagy 25-én, az idegenbeli visszavágót egy héttel később játsszák.

Eredmény: a negyeddöntőbe jutásért, visszavágó: Telekom Veszprém – OTP Bank-Pick Szeged 39-32 (19-15)