Látogatási tilalmat rendeltek el a szegedi és deszki betegellátó egységekben
A járványküszöböt meghaladó influenza aktivitás miatt 2025. január 23. napjától a Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ valamennyi szegedi, illetve deszki betegellátó szervezeti egységében látogatási tilalom van érvényben.