Skip to content
szerda, június 24, 2026
  • Balaton
  • Budapest
  • Debrecen
  • Eger
  • Európa
  • Győr
  • Kecskemét
  • Miskolc
  • Nyíregyháza
  • Pécs
  • Szeged
  • Szoboszló
  • Szolnok

Szegedi Nap

  • Helyi hírek
  • Gazdaság
  • Egyetem
  • Rendőrség
  • Sport
  • Kultúra
  • Bulvár
  • Wellness
  • Ország
  • Európa
  • Világ

Mentőautót kellett kihúzni az árokból

Rendőrség
január 18, 2017január 18, 2017Szabolcs SzilágyiSzóljon hozzá a Mentőautót kellett kihúzni az árokból bejegyzéshez

Fordulás közben árokba csúszott egy mentőautó tegnap hajnalban Furta és Komádi között. A járművet, amiben beteg nem, csak a kétfős személyzet tartózkodott, a berettyóújfalui hivatásos tűzoltók vontatták vissza az úttestre. Az eset során személyi sérülés nem történt.

Bejegyzés navigáció

Látogatási tilalom van a Klinikán
Nem akart adót fizetni, ezért ismerőse nevében főzette a pálinkát

Related Posts

Röszke, röszkei határátkelő, határátkelő, határ

Több mint nyolcezer doboz cigarettát találtak a pénzügyőrök Röszkén

június 24, 2026Pósa Tamara
Szeged, Szegedi Törvényszék, bíróság, Széchenyi tér, épület

Szabadulása után gyilkolni akaró nő pere kezdődött el Szegeden

június 22, 2026Pósa Tamara
Körözött luxusautót foglaltak le a rendőrök Röszkén

Körözött luxusautót foglaltak le a rendőrök Röszkén

június 19, 2026Pataki Gabriella

Floridai ingatlanok

Legfrissebb Hírek

  • Barack, meggy, cseresznye és dinnye – mutatjuk, mennyibe kerülnek most a Mars téri piacon június 24, 2026
  • Először azonosítottak egy ebolás esetet Franciaországban június 24, 2026
  • Több mint nyolcezer doboz cigarettát találtak a pénzügyőrök Röszkén június 24, 2026
  • Az SZTE 15 kutatója nyerte el az MTA Bolyai János Kutatási Ösztöndíját június 24, 2026
  • Megosztja a kormánypártokat a Tisza-párt mandátumkorlátozási javaslata: Lázár János nem tartja ördögtől valónak június 24, 2026
Impresszum Adatkezelési tájékoztató