Skip to content
csütörtök, június 25, 2026
  • Balaton
  • Budapest
  • Debrecen
  • Eger
  • Európa
  • Győr
  • Kecskemét
  • Miskolc
  • Nyíregyháza
  • Pécs
  • Szeged
  • Szoboszló
  • Szolnok

Szegedi Nap

  • Helyi hírek
  • Gazdaság
  • Egyetem
  • Rendőrség
  • Sport
  • Kultúra
  • Bulvár
  • Wellness
  • Ország
  • Európa
  • Világ

Bent égtek a birkák

Rendőrség
március 1, 2018március 2, 2018Szabolcs SzilágyiSzóljon hozzá a Bent égtek a birkák bejegyzéshez

Ötven négyzetméteres melléképület és a mellette található góré teljes terjedelmében lángolt tegnap délután Debrecenben, a Biczó István kertben. A debreceni hivatásos tűzoltó két vízsugárral oltották el a lángokat. A melléképületben nyolc birka volt, ők a tűz következtében elpusztultak.

Bejegyzés navigáció

Idős emberhez kellett betörni a Piac utcán
29 személyt állítottak elő 03.01.

Related Posts

Röszke, röszkei határátkelő, határátkelő, határ

Több mint nyolcezer doboz cigarettát találtak a pénzügyőrök Röszkén

június 24, 2026Pósa Tamara
Szeged, Szegedi Törvényszék, bíróság, Széchenyi tér, épület

Szabadulása után gyilkolni akaró nő pere kezdődött el Szegeden

június 22, 2026Pósa Tamara
Bíróság, kalapács

Vádat emeltek egy szentesi nővel szemben, aki megszökött a bűnügyi felügyeletből

június 25, 2026Pósa Tamara

Floridai ingatlanok

Legfrissebb Hírek

  • Mutatjuk Csongrád megye 13 ingyenesen igénybevehető fürdőhelyét június 25, 2026
  • Pénteken végleg megszűnik a Megafon, az összes dolgozót kirúgták június 25, 2026
  • Elstartolt az állami diákmunka program Csongrád megyében is június 25, 2026
  • Vizet oszt a forgalmasabb állomásokon a MÁV június 25, 2026
  • Vádat emeltek egy szentesi nővel szemben, aki megszökött a bűnügyi felügyeletből június 25, 2026
Impresszum Adatkezelési tájékoztató