Skip to content
csütörtök, június 25, 2026
  • Balaton
  • Budapest
  • Debrecen
  • Eger
  • Európa
  • Győr
  • Kecskemét
  • Miskolc
  • Nyíregyháza
  • Pécs
  • Szeged
  • Szoboszló
  • Szolnok

Szegedi Nap

  • Helyi hírek
  • Gazdaság
  • Egyetem
  • Rendőrség
  • Sport
  • Kultúra
  • Bulvár
  • Wellness
  • Ország
  • Európa
  • Világ

Bent égtek a birkák

Rendőrség
március 1, 2018március 2, 2018Szabolcs SzilágyiSzóljon hozzá a Bent égtek a birkák bejegyzéshez

Ötven négyzetméteres melléképület és a mellette található góré teljes terjedelmében lángolt tegnap délután Debrecenben, a Biczó István kertben. A debreceni hivatásos tűzoltó két vízsugárral oltották el a lángokat. A melléképületben nyolc birka volt, ők a tűz következtében elpusztultak.

Bejegyzés navigáció

Idős emberhez kellett betörni a Piac utcán
29 személyt állítottak elő 03.01.

Related Posts

Szeged, Szegedi Törvényszék, bíróság, Széchenyi tér, épület

Szabadulása után gyilkolni akaró nő pere kezdődött el Szegeden

június 22, 2026Pósa Tamara
Röszke, röszkei határátkelő, határátkelő, határ

Több mint nyolcezer doboz cigarettát találtak a pénzügyőrök Röszkén

június 24, 2026Pósa Tamara
Körözött luxusautót foglaltak le a rendőrök Röszkén

Körözött luxusautót foglaltak le a rendőrök Röszkén

június 19, 2026Pataki Gabriella

Floridai ingatlanok

Legfrissebb Hírek

  • Ma is szünetel a melegvíz szolgáltatás Tarján egy részén június 25, 2026
  • Zöld utat adott az oktatási bizottság a pedagógus-teljesítményértékelés felfüggesztésének június 25, 2026
  • Letartóztatták az NKA-ügyben őrizetbe vett tisztviselőket június 25, 2026
  • A hőség miatt részlegesen feloldják a hétvégi kamionstopot június 25, 2026
  • Oroszország három hónappal meghosszabbította a Szerbiával kötött gázmegállapodást június 24, 2026
Impresszum Adatkezelési tájékoztató