Skip to content
csütörtök, június 25, 2026
  • Balaton
  • Budapest
  • Debrecen
  • Eger
  • Európa
  • Győr
  • Kecskemét
  • Miskolc
  • Nyíregyháza
  • Pécs
  • Szeged
  • Szoboszló
  • Szolnok

Szegedi Nap

  • Helyi hírek
  • Gazdaság
  • Egyetem
  • Rendőrség
  • Sport
  • Kultúra
  • Bulvár
  • Wellness
  • Ország
  • Európa
  • Világ

Idős emberhez kellett betörni a Piac utcán

Rendőrség
március 1, 2018március 2, 2018Szabolcs SzilágyiSzóljon hozzá a Idős emberhez kellett betörni a Piac utcán bejegyzéshez

Késő délután Debrecenbe, a Piac utcába riasztották a helyi tűzoltókat, egy negyedik emeleti lakásba kellett bejutniuk. A tűzoltók ajtófeszítővel kinyitották az ajtót és a lakásban élő idős embert a mentőszolgálatnak átadták.

Bejegyzés navigáció

A Déri Múzeum márciusi programjai, kiállításai
Bent égtek a birkák

Related Posts

Körözött luxusautót foglaltak le a rendőrök Röszkén

Körözött luxusautót foglaltak le a rendőrök Röszkén

június 19, 2026Pataki Gabriella
Röszke, röszkei határátkelő, határátkelő, határ

Több mint nyolcezer doboz cigarettát találtak a pénzügyőrök Röszkén

június 24, 2026Pósa Tamara
Szeged, Szegedi Törvényszék, bíróság, Széchenyi tér, épület

Szabadulása után gyilkolni akaró nő pere kezdődött el Szegeden

június 22, 2026Pósa Tamara

Floridai ingatlanok

Legfrissebb Hírek

  • Letartóztatták az NKA-ügyben őrizetbe vett tisztviselőket június 25, 2026
  • A hőség miatt részlegesen feloldják a hétvégi kamionstopot június 25, 2026
  • Oroszország három hónappal meghosszabbította a Szerbiával kötött gázmegállapodást június 24, 2026
  • 2556,6 milliárd forinttal nőtt májusban a központi költségvetés adóssága június 24, 2026
  • Az SZTE a fenntartható jövő aktív formálója – a THE friss rangsora is igazolja június 24, 2026
Impresszum Adatkezelési tájékoztató