Skip to content
csütörtök, június 25, 2026
  • Balaton
  • Budapest
  • Debrecen
  • Eger
  • Európa
  • Győr
  • Kecskemét
  • Miskolc
  • Nyíregyháza
  • Pécs
  • Szeged
  • Szoboszló
  • Szolnok

Szegedi Nap

  • Helyi hírek
  • Gazdaság
  • Egyetem
  • Rendőrség
  • Sport
  • Kultúra
  • Bulvár
  • Wellness
  • Ország
  • Európa
  • Világ

Idős emberhez kellett betörni a Piac utcán

Rendőrség
március 1, 2018március 2, 2018Szabolcs SzilágyiSzóljon hozzá a Idős emberhez kellett betörni a Piac utcán bejegyzéshez

Késő délután Debrecenbe, a Piac utcába riasztották a helyi tűzoltókat, egy negyedik emeleti lakásba kellett bejutniuk. A tűzoltók ajtófeszítővel kinyitották az ajtót és a lakásban élő idős embert a mentőszolgálatnak átadták.

Bejegyzés navigáció

A Déri Múzeum márciusi programjai, kiállításai
Bent égtek a birkák

Related Posts

Szeged, Szegedi Törvényszék, bíróság, Széchenyi tér, épület

Szabadulása után gyilkolni akaró nő pere kezdődött el Szegeden

június 22, 2026Pósa Tamara
Röszke, röszkei határátkelő, határátkelő, határ

Több mint nyolcezer doboz cigarettát találtak a pénzügyőrök Röszkén

június 24, 2026Pósa Tamara
Körözött luxusautót foglaltak le a rendőrök Röszkén

Körözött luxusautót foglaltak le a rendőrök Röszkén

június 19, 2026Pataki Gabriella

Floridai ingatlanok

Legfrissebb Hírek

  • Ma is szünetel a melegvíz szolgáltatás Tarján egy részén június 25, 2026
  • Zöld utat adott az oktatási bizottság a pedagógus-teljesítményértékelés felfüggesztésének június 25, 2026
  • Letartóztatták az NKA-ügyben őrizetbe vett tisztviselőket június 25, 2026
  • A hőség miatt részlegesen feloldják a hétvégi kamionstopot június 25, 2026
  • Oroszország három hónappal meghosszabbította a Szerbiával kötött gázmegállapodást június 24, 2026
Impresszum Adatkezelési tájékoztató