Skip to content
szerda, június 24, 2026
  • Balaton
  • Budapest
  • Debrecen
  • Eger
  • Európa
  • Győr
  • Kecskemét
  • Miskolc
  • Nyíregyháza
  • Pécs
  • Szeged
  • Szoboszló
  • Szolnok

Szegedi Nap

  • Helyi hírek
  • Gazdaság
  • Egyetem
  • Rendőrség
  • Sport
  • Kultúra
  • Bulvár
  • Wellness
  • Ország
  • Európa
  • Világ

Faág szakadt le a Homok utcán

Rendőrség
augusztus 17, 2017augusztus 17, 2017Szabolcs SzilágyiSzóljon hozzá a Faág szakadt le a Homok utcán bejegyzéshez

Debrecenben, a Homok utcában húsz méteres fa egyik ága leszakadt tegnap délután. A debreceni hivatásos tűzoltók levágták az ágat, amely a közúti és a gyalogos forgalmat veszélyeztette.

Bejegyzés navigáció

Veszélyes fát vágtak ki a Csigekert utcában
Itt mér ma a traffipax

Related Posts

Röszke, röszkei határátkelő, határátkelő, határ

Több mint hétszáz tasak potencianövelőt találtak a pénzügyőrök Röszkén

június 18, 2026Pósa Tamara
Szeged, Szegedi Törvényszék, bíróság, Széchenyi tér, épület

Szabadulása után gyilkolni akaró nő pere kezdődött el Szegeden

június 22, 2026Pósa Tamara
Körözött luxusautót foglaltak le a rendőrök Röszkén

Körözött luxusautót foglaltak le a rendőrök Röszkén

június 19, 2026Pataki Gabriella

Floridai ingatlanok

Legfrissebb Hírek

  • Megosztja a kormánypártokat a Tisza-párt mandátumkorlátozási javaslata: Lázár János nem tartja ördögtől valónak június 24, 2026
  • Az első fokon kiszabott büntetés súlyosítását kéri az ügyészség Joób Mártonra június 24, 2026
  • Változik az építési hulladék leadása a hulladékudvarokban: júliustól fizetni kell érte június 24, 2026
  • Donald Tusk köszönetet mondott Magyar Péternek a Visegrádi Négyek kapcsán június 24, 2026
  • Tarr Zoltán bejelentette: Úton vannak a támogatások a nemzetiségi és határon túli szervezetekhez június 24, 2026
Impresszum Adatkezelési tájékoztató