Skip to content
szerda, június 24, 2026
  • Balaton
  • Budapest
  • Debrecen
  • Eger
  • Európa
  • Győr
  • Kecskemét
  • Miskolc
  • Nyíregyháza
  • Pécs
  • Szeged
  • Szoboszló
  • Szolnok

Szegedi Nap

  • Helyi hírek
  • Gazdaság
  • Egyetem
  • Rendőrség
  • Sport
  • Kultúra
  • Bulvár
  • Wellness
  • Ország
  • Európa
  • Világ

Veszélyes fát vágtak ki a Csigekert utcában

Rendőrség
augusztus 17, 2017augusztus 17, 2017Szabolcs SzilágyiSzóljon hozzá a Veszélyes fát vágtak ki a Csigekert utcában bejegyzéshez

Veszélyesen megdőlt egy tíz méteres fa Debrecenben, a Csigekert utcában szerdán délután. A helyi tűzoltók gépezetes tolólétrán keresztül, motoros láncfűrésszel távolították el a fát.

Bejegyzés navigáció

Teherautó gyulladt ki Bocskaikertben
Faág szakadt le a Homok utcán

Related Posts

Szeged, Szegedi Törvényszék, bíróság, Széchenyi tér, épület

Szabadulása után gyilkolni akaró nő pere kezdődött el Szegeden

június 22, 2026Pósa Tamara
Röszke, röszkei határátkelő, határátkelő, határ

Több mint hétszáz tasak potencianövelőt találtak a pénzügyőrök Röszkén

június 18, 2026Pósa Tamara
Körözött luxusautót foglaltak le a rendőrök Röszkén

Körözött luxusautót foglaltak le a rendőrök Röszkén

június 19, 2026Pataki Gabriella

Floridai ingatlanok

Legfrissebb Hírek

  • Az első fokon kiszabott büntetés súlyosítását kéri az ügyészség Joób Mártonra június 24, 2026
  • Változik az építési hulladék leadása a hulladékudvarokban: júliustól fizetni kell érte június 24, 2026
  • Donald Tusk köszönetet mondott Magyar Péternek a Visegrádi Négyek kapcsán június 24, 2026
  • Tarr Zoltán bejelentette: Úton vannak a támogatások a nemzetiségi és határon túli szervezetekhez június 24, 2026
  • Először hajtottak végre eutanáziát egy halálos beteg gyermeknél Hollandiában június 24, 2026
Impresszum Adatkezelési tájékoztató