Baleset miatt szünetel a vonatforgalom két szegedi vasútvonalon
Szombat délután Szeged-Rendező állomásnál kisiklott egy tehervonat két kocsija, ezért a műszaki mentés befejezéséig – várhatóan legalább szombat estig – szünetel a vonatforgalom Szeged és Röszke, valamint Szeged és Kiskundorozsma között – közölte a Mávinform az MTI-vel.